IMG_1590.jpg
Štěnátko od nás
Předtím, než nás kontaktujete se zájmem o rezervaci štěňátka, si prosím PEČLIVĚ PŘEČTĚTE následující text
Pokud jste se dostali až na tuto stránku, pravděpodobně si vybíráte štěňátko, nového člena rodiny. Jistě jste si vědomi, že si hodláte pořídit živého tvora, ne hračku či módní doplněk, ale plnohodnotného člena rodiny.
Naše chovatelská stanice nabízí pouze štěňata s PP. Patříme mezi malé chovatelské stanice, preferujeme rodinný odchov. Naši miláčkové i štěňátka mají 24hodinovou péči. Všichni naši psi jsou právoplatnými členy rodiny a v podstatě kam můžeme my, mohou i oni. Nejsou zavření v jedné místnosti, ale žijí s námi na zahradě a v celém domě. Štěňátka vyrůstají v ohrádce a několikrát denně také běhají po bytě či na zahradě.
Naším záměrem je odchovávat zdravotně, exteriérově i povahově co možná nejlepší jedince, kteří budou špičkovými představiteli svého plemene.
Naše požadavky na nové páníčky jsou dva, láska a zase jen láska. Když pozorujeme, jak štěňátka rostou, otevírají oči a stavějí se na nožky, přemýšlíme, který zájemce by byl pro ně nejvhodnější. A proto nám musíte prominout naše možná dotěrné otázky, když nás kontaktujete se zájmem o štěňátko - jsou to naši miláčkové a chceme pro ně ten nejlepší život, jaký jen můžou mít.
Byli bychom velmi rádi, kdyby naše štěňátka byla úspěšná na výstavách, ale při výběru budoucích majitelů je pro nás rozhodující, aby štěňátko našlo domov, kde ho přijmou jako plnohodnotného člena rodiny a kde bude mít šťastný a dlouhý život. Věříme, že štěňátko od nás novým majitelům vícenásobně oplatí lásku a bude věrným společníkem na hodně let.
Ze zásady proto už ani neodpovídáme na emaily typu ,,kolik chcete za štěně“, neboť když si zájemce nedá ani tu práci, aby se nejdříve podíval na naše stránky a pořádně si přečetl informace, pod email se ani nepodepíše a zajímá ho jen cena, ne konkrétní informace ke štěňátku, tak je nám líto, ale tohle opravdu není pro naše štěňátko vhodný majitel.
Naopak vítáme zájemce, kteří se zajímají o povahu štěňátka, jeho rodiče a další informace a kteří nemají problém přijet se na štěňátko osobně podívat, aby si vyzkoušeli, jestli je právě toto štěňátko to pravé. Takovým zájemcům štěně rádi zarezervujeme bez rezervačního poplatku. Ten nevybíráme, neboť nechceme zájemce jakkoli nutit do koupě štěňátka, které mu třeba nebude povahově „sedět“.
Po zájemcích také vyžadujeme vhodné podmínky pro držení psa. Je pro nás velmi důležité, do jakého prostředí naše štěňátko odchází, proto si vyhrazujeme právo pro nás nevyhovujícím zájemcům neprodat třeba i volné štěňátko.
Majitelům našich štěňátek poskytujeme chovatelský servis. To znamená, že při jakémkoliv problému, nejasnosti či dotazu nás můžete kdykoliv kontaktovat a my Vám ochotně poradíme a pomůžeme.
Odběr štěňátka je možný obvykle mezi 9.-12. týdnem věku v závislosti na vyzrálosti konkrétního štěňátka. V této době je štěňátko již několikrát odčervené, očkované, čipované a má vystaven očkovací průkaz nebo mezinárodní pet pas.
Každé štěňátko si při odběru z domova odnese kupní smlouvu, rodokmen, mezinárodní pet pas nebo očkovací průkaz se všemi záznamy potvrzenými veterinárním lékařem, granulky, na které je zvyklé, a výbavičku do začátku.
13177945_1713533298904254_2980342521795756861_n.jpg
13237711_1721956741395243_8301648021480537987_n.jpg
Příklad -výbavičky
IMG_3412.jpg
IMG_8410.jpg
IMG_0034.jpg
IMG_0041.jpg
Video našich miminek
Zde odchováváme miminka
IMG_2777.JPG
IMG_2794.JPG
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one